poniedziałek, 7 sierpnia 2017

Znaczenie zjednoczonego pola świadomości dla nadchodzącej medytacji zaćmienia śłońca i wyzwolenia planety

Zjednoczona siatka światła otaczająca Gaie rośnie mocniejsza dzień po dniu. Prawdziwi Lightworkers jednoczą się teraz poza widocznymi różnicami. Jest teraz akceptacja pomimo że mamy różne płaszczyzny skupienia, każdy unikatowy Lightworker gra ważną rolę w tkaniu sieci światła rosnącej jeszcze jaśniej. Poprzez słuchanie i podążanie za naszym wyższym ja teraz wszyscy możemy ufać losowi w tym czasie by jednoczyć nas z innymi tak aby przynieść korzyści całości.

Istotność jednoczenia dla ważnych medytacji jak ta główna nadchodząca 21-go sierpnia 2017 nie może być wyolbrzymiona. Pamiętasz co się stało w czasie medytacji eterycznego wyzwolenia (Etheric Liberation Meditation) w lutym ?

Środa, 1 marca, 2017 Raport eterycznego wyzwolenia

Nasza medytacja w Niedzielę była punktem zwrotnym w przełomowej bitwie o siatkę energetyczną planety Ziemi, która ma miejsce od stycznia do kwietnia 2017 i jest jedną z największych zwycięstw światła. Oszacowano, że nasza medytacja skróciła pozostały czas oczekiwania na wydarzenie The Event o połowę
Krytyczna liczba została bardziej niż osiągnięta. Gdzieś między 1 a 2 miliony ludzi było poinformowanych o medytacji, a około 150 000 - 200 000 ludzi wzięło udział. Było tak dużo medytujących że serwer jednej z głównych stron internetowych padł, ponieważ zbyt dużo ludzi próbowało się połączyć i dołączyć do medytacji...
Ta fala efektywnie oczyściła większość negatywnej plasmy z Układu Słonecznego i the Resistance zakomunikował że "nie mogą wykryć plasmowej anomalii poza orbitą Księżyca". Również wszystkie plasma toplet bombs poza orbitę Księżyca zostały usunięte. 
To oznacza że macki Yaldabaoth odeszły za zawsze i została tylko głowa. 
Tak więc teraz masz większy obraz i możesz w pełni zrozumieć istotność medytacji 21-go sierpnia.
Nie podejmuj ryzyka, że może się zniszczyć serwer w ten dzień - naucz się lub zrób kopię instrukcji teraz, tak aby nie przegapić 21-go sierpnia. Instrukcja jest tak łatwa, że male dziecko może się jej nauczyć kilkakrotnie czytając.
21-go sierpnia setki tysięcy ludzi będzie medytować jednocześnie skupiając się na celu wyzwolenia. COKOLWIEK MOŻESZ ZROBIĆ by rozprzestrzenić informacje odnośnie medytacji jest teraz ekstremalnie ważną akcją. 

Źródło: http://prepareforchange.net/event-flash-galactic-wave-love/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz